کوره رنگ کاری کارخانه تولیدی قطعات خودرو آتش گرفت

تاریخ خبر: 1396/10/3

روز آتش سوزی در قسمت رنگ کاری کارخانه تولیدی قطعات خودرو، از سوی نیروهای آتش نشانی مهار و کاملا خاموش شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، با اعلام این حادثه به سامانه 125 از سوی شهروندان، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 45، 20 و 111 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 10:30 صبح امروز خود را به بزرگراه شهید لشکری(مسیر شرق به غرب)، حوالی کیلومتر 10 رساندند.
حسین حسین بیگی مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی که از همان لحظات اولیه به همراه نیروهای آتش نشانی در محل حادثه حضور داشت، گفت: در یک کارخانه تولیدی قطعات خودرو، در داخل یک سوله مسقف به مساحت تقریبی چهار هزار مترمربع، قسمت کوره رنگ که یک اتاقک 15 مترمربعی بود و در ارتفاع 10 متری از سطح زمین قرار داشت، آتش گرفته و دود بسیار غلیظی سوله و محوطه اطراف را فرا گرفته بود.
وی ادامه داد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق سوله را قطع کردند و پس از ایمن سازی کامل، به وسیله تجهیزات خاموش کننده، عملیات مهار شعله های سرکش آتش را آغاز کردند.
مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی، تصریح کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از کارگران کارخانه آسیبی نرسید و نیروهای آتش نشانی با تلاش همه جانبه، شعله های سرکش آتش را پیش از سرایت به قسمت های دیگر سوله، مهار و کاملا خاموش کردند